محمدرضا زمانی در تایلند

تصاویر لو رفته از رئیس دانشگاه پیام نور در تایلند

خبرنامه دانشجویان ایران نوشت :
انتشار تصاویر از مسئولینی که بجای همدردی و همراهی با مردم در بیرون از مرزها مشغول خوش گذرانی اند، آن هم به سبکی غیر شرعی و غیر دینی و مشمئز کننده که بازتابی از عدم تعهد، عدم دین باوری و عدم جامعه فهمی است.

 

 

 مسئولینی که بجای همدردی و همراهی با مردم در بیرون از مرزها مشغول خوش گذرانی اند، آن هم به سبکی غیر شرعی و غیر دینی و مشمئز کننده که بازتابی از عدم تعهد، عدم دین باوری و جامعه فهمی است.

در همین راستا خبری عجیب در شبکه های اجتماعی دست به دست می شود، حضور رئیس دانشگاه پیام نور در مراسم رقصی در تایلند!

در این تصاویر محمدرضا زمانی رئیس دانشگاه پیام نور بدون توجه به مسائل شرعی و اصول و مبادی دینی در حال فیلم برداری از این مراسم مبتذل و غیر شرعی است.

محمدرضا زمانی در تایلند

 

محمدرضا زمانی در تایلند

محمدرضا زمانی رئیس دانشگاه پیام نرو در تایلند

در همین راستا یکی از فعالین دانشجویی دانشگاه پیام نور و عضو شورای ناظر بر نشریات وزارت علوم به انتشار این تصاویر واکنش نشان داد:

 

توئیت میلاد مفاخری

 

8 پاسخ
 1. shahab
  shahab گفته:

  اقا تایلنده الان معلوم شد چرا امتحانات پیام نور اینجوری شده ربطی به خوندن نخوندنم نداره همه ناراضی هستیم مسئول سایت پی ان یو هم که عین خیالش نیست یه تاپیک بزاره ببینه چند نفر ناراضین اعتراض هم میزنیم هیچی نمیشه وقتی رئیس دانشگاه تایلند باشه ….. داره خوشگذرونی که هیچ تایلندددددددددددد اخه تایلنددددددددددددددددددد خدا خودشو … بفرماید امین /امید فردایی  شاید بهتر 

  پاسخ
 2. یک پیام نوری
  یک پیام نوری گفته:

  .. برای این پیرمرد چرا شایعه می سازین ..میخواهین برش دارین بگین ..نیاز به فتوشاب بازی  نیست تا  ابرویش را ببرین!!

  پاسخ
 3. حاجی گودرزی
  حاجی گودرزی گفته:

  این درواقع نمادی از ….رفته پاتایا و پوکت  تکونی بده حالش جا بیاد   تقب الله   قبولت باشه 

  پاسخ
 4. ناشناس
  ناشناس گفته:

  اگر بخواییم کاملا بی طرف، منطقی و مستقل به قضیه نگاه کنیم چند تا مساله هست در مورد این خبر. اول اینکه ایشون دقیقا همون کاری رو کردند که 99% ایرانی هایی که به اون کشور میرن انجام میدن (حالا کاری نداریم چه از روی به اصطلاح بی دینی چه از روی حس کنجکاوی چون در ایران چنین چیزی نیست پس کنجکاوی در مورد این مساله طبیعی ترین چیزی هست که میشه انتظار داشت). مساله دوم بی اخلاقی شدید در مورد تجاوز به حریم خصوصی افراد هست حالا میخواد منو شما باشیم یا رئیس دانشگاه. من نمیدونم واقعا دیگران چجوری فکر میکنند اما به نظر من اگر ما صادقانه دوست داریم برای خودمون خانوادمون و یا حتی جامعه مفید باشیم بهتره تمرکزمون روی کار و پیشرفت خودمون باشه تا اینکه بپردازیم به اینکه رئیس دانشگاه کجا مسافرت بوده چجوری رفته یا در تایلند به کجا رفته و از کجا فیلم گرفته. این مساله به زندگی شخصی و حریم خصوصی اون شخص مربوط میشه نه ما. حتی اگر نیاز باشه این مساله بررسی بشه یا حتی با این مساله برخورد بشه این کار ما نیست هستند کسانی که در این کار خبره ترند و خیر اندیش تر.
  عیب کسان منگر و احساس خویش
  دیده فرو بر به گریبان خویش
  والسلام

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.