جاده های ساحلی اهواز از شنبه آینده بازگشایی می شوند

شهردار اهواز گفت: حدود چهار هزار کارگر خدمات شهری و فضای سبز به صورت داوطلبانه، روز جمعه هفته آینده جاده های ساحلی اهواز را پاکسازی می کنند و این مسیرها از روز شنبه آینده بازگشایی می شوند.

 


به گزارش آرمان آرا منصور کتانباف روز چهارشنبه در همایش تجلیل از کارگران شهرداری اهواز بیان کرد: در برخی نقاط همچنان محدودیت وجود دارد، از جمله جاده زیر پل سلمان فارسی به دلیل بالا آمدن سطح آب رودخانه کارون تنها در یک لاین بازگشایی می شود.
وی گفت: کارگران شهرداری اهواز از زمان شروع سیلاب تاکنون نقش موثری در کاهش پیامدهای سیل در این شهر داشته اند.
وی ادامه داد: به دلیل بالا آمدن آب رودخانه کارون در مقطع اهواز بلوارهای ساحلی بیش از یک ماه است که بسته شدند و مشکلاتی در تردد شهری شهروندان ایجاد شد.
کتانباف در ادامه گفت: شهرداری ها به عنوان نهاد عمومی غیر دولتی باید به وظایف تعیین شده برای آنها در قانون عمل کنند و درآمد خود را از محل منابع مالی تعیین شده تامین کنند.
وی افزود: باتوجه به مشکلات اقتصادی کشور کار شهرداری ها در تامین منابع مالی سخت است اما متولیان شهری برای ارایه خدمات مطلوب به شهروندان درحال شناسایی و تامین منابع مالی هستند.
وی خطاب به کارگران شهرداری گفت: اگرچه به دلیل شرایط سخت اقتصادی، حقوق کارگران با تاخیر پرداخت می شود اما تلاش ما اینست که این مطالبات در سریعترین زمان به دست کارگران برسد.
کتانباف ادامه داد:برخی در این پروسه اختلال هایی ایجاد می کنند اما با سعه صدر کارگران شهرداری این مشکلات برطرف می شود.
وی گفت: با توجه به شرایط اقتصادی فعلی میزان حقوق کارگران شهرداری برای تامین نیازها کفایت نمی کند و شرایط سخت است.
شهردار اهواز بیان کرد: براساس قرارداد منعقده با بخش خصوصی کارگران شهرداری و خانواده های آنان برای دریافت خدمات پزشکی می توانند به درمانگاه شهرداری مراجعه کنند.
در حاشیه این آیین از 33کارگر نمونه شهرداری اهواز تجلیل شد.روز 11 اردیبهشت به عنوان روز جهانی کار و کارگر در تقویم ثبت شده

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.