فوت کودک ۷ ساله نهاوندی به دلیل ابتلا به کرونا شایعه است

رئیس شبکه بهداشت و درمان نهاوند از عدم وجود مورد مثبت ابتلا به ویروس کرونا در نهاوند خبر داد و گفت: علت فوت کودک ۷ ساله نهاوندی تشنج بوده و ربطی به کرونا ویروس نداشته است.

 

مومنعلی دارابی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به فوت کودکی ۷ ساله در شهرستان نهاوند اظهار کرد: روز گذشته کودکی ۷ ساله توسط والدینش به بیمارستان منتقل شد.

وی ادامه داد: متأسفانه کودک ۷ ساله قبل از رسیدن به بیمارستان بر اثر تشنج جان خود را از دست‌داده بود و علی‌رغم تلاش‌های یک‌ساعته متخصص طب اورژانس و انجام عملیات سی پی آر کودک احیا نشد.

رئیس شبکه بهداشت و درمان نهاوند با رد این موضوع که کودک ۷ ساله بر اثر کرونا فوت کرده است، گفت: طبق اظهارات والدین کودک و بررسی‌های صورت گرفته طی چند روز گذشته نه کودک و نه بستگان وی به علائم شایع در بیماری ویروس کرونا مبتلا نبوده‌اند و این مسئله از اساس کذب است.

وی تصریح کرد: تا این لحظه موردی از ابتلاء به ویروس کرونا در شهرستان نهاوند ثبت‌نشده و از همشهریان تقاضا داریم باهدف کنترل هرچه بهتر شرایط و همراهی کادر درمانی در استان و شهرستان و همچنین تمرکز برای پیشگیری هرچه بهتر توسط متولیان امر از انتشار و انعکاس شایعات جدا خودداری کنند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.