فیلم دختری به نام خورشید

فیلم داستانی “دختری به نام خورشید” در شوشتر فیلم برداری میشود

فیلم داستانی “دختری به نام خورشید” با روایت تلخ داستان یک دختر جنوبی در خوزستان کلید خورد. بخش هایی از این فیلم در شهرستان شوشتر فیلم برداری می شود

 

به گزارش پایگاه خبری آرمان آرا فیلم داستانی “دختری به نام خورشید” به نویسندگی منیژه محتاج الفضل و تهیه‌کنندگی و کارگردانی مجتبی سعیدزاده در روستای گردشگری “خاوه” شهرستان ورامین کلید خورد.

در این فیلم داستانی که در استان‌های تهران(ورامین) و خوزستان( شوشتر ) فیلمبرداری می‌شود، ابتسام بغلانی، ناصر آل خمیس، راضیه شریفی، امیر خان زاده، امیر موسی پور، رضا حجازی، مارال نصرالهی، نازنین‌زهرا حسن‌آبادی، احسان خرمی، رقیه نظمی، هما شعبانی، فرشید مرادی، مریم ساکی نژاد، مازیار معصومی، نیلوفر جهانی و بازیگران خردسال آراد معصومی، مائده موسی پور و امیرعلی عظیم‌وند ایفای نقش می‌کنند.

 

این فیلم که در معاونت استان ها برای شبکه استانی خوزستان ساخته می شود، داستان زندگی دختر دانشجوی پزشکی است که با یک پسر خرما فروش در تهران آشنا شده و با هم ازدواج می‌کنند و در یکی از روستاهای خوزستان ساکن می‌شوند. در روزهای اول زندگی، علی در حادثه سقوط از درخت خرما فوت می‌کند و همه چیز به هم می‌ریزد. خورشید می‌ماند و مادر بیمار علی و مشکلاتی که برایش پیش می‌آید تا اینکه یک روز تصمیم می‌گیرد…

 

پدرام فتحی به عنوان دستیار کارگردان، مجید رضاییان برنامه‌ریز، مژگان دره شیری دستیار تهیه، سعید عباس اصفهانی و سعید امیری تصویربرداران، مهدی کاظمی دستیار تصویر، معراج سلیمانی صدابردار، ارسلان داودی دستیار صدا، علیرضا صادقی طراح صحنه، مژگان دره شیری طراح لباس، زهرا امیدی، دستیار لباس، مهتاب رضوی منشی صحنه، فاطمه (نوشین)خلج گریمور، منیژه محتاج الفضل مدیر تولید، رقیه نظمی جانشین تولید، مرضیه نظیفی مدیر پروژه و هماهنگی تولید، محمد امیدی مدیر پشتیبانی، منیژه آتین مدیر تدارکات و رضا زارعی و مهدی قلی‌نژاد دستیاران تدارکات، سولماز مقرب عکاس و امیر خان‌زاده به عنوان مدیر روابط عمومی همکاری دارند.

 

دختری به نام خورشید

دختری به نام خورشید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *