پلمب قصابی

پلمب یک واحد قصابی متخلف در شوشتر

یک واحد قصابی متخلف به دلیل رعایت نکردن بهداشت عمومی و عرضه و فروش گوشت غیر قابل مصرف انسانی در شوشتر پلمب شد.

 

به گزارش آرمان آرا، رئیس اداره دامپزشکی شوشتر گفت: با اجرای طرح تشدید و نظارت بهداشتی بر فرآورد‌های خام دامی در سطح شهرستان، در بازدید‌های صورت گرفته از سوی کارشناسان بهداشتی دامپزشکی از قصابی‌ها، یک واحد عرضه به دلیل رعایت نکردن موازین بهداشتی و ایجاد تغییرات ارگانولپتیکی در گوشت قرمز به اداره نظارت بر اماکن نیروی انتظامی معرفی و بر اساس حکم صادره از سوی مقام‌های قضایی پلمب شد.پلمب یک واحد قصابی متخلف در شوشتر

سیدمرتضی قریشی ضمن هشدار به عرضه‌کنندگان فرآورده‌های دامی غیر بهداشتی افزود: با متخلفان به شدت برخورد می‌شود و در این رابطه دامپزشکی هیچگونه مصامحه‌ای را انجام نخواهد داد.

وی از شهروندان خواست هنگام خرید گوشت به مهر آبی رنگ بازرسی بهداشتی دامپزشکی توجه داشته باشند و سعی کنند اقدام به خرید گوشت‌های چرخ کرده‌ای که طبق ضوابط بهداشتی دامپزشکی تهیه و بسته بندی شده است استفاده کنند.

قریشی همچنین به مردم توصیه کرد از خرید گوشت چرخ کرده‌ای که در حضور مشتری چرخ نشده خودداری و در صورت مشاهده هرگونه کشتار خارج از کشتارگاه مراتب را به اداره دامپزشکی اطلاع دهند.

طرح تشدید و نظارت بهداشتی دامپزشکی استان خوزستان از ۱۳ اسفند ماه امسال تا ۵ اردیبهشت سال ۱۴۰۲ با حضور ۸۴ نفر از دامپزشکان و کارشناسان در سطح استان در به اجرا درآمده است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *