بازدید معاون فرهنگی اداره کل ارشاد خوزستان از مراکز فرهنگی شوشتر

معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان از برخی مراکز و موسسات فرهنگی شوشتر بازدید کرد.

 

به گزارش آرمان آرا مجید منادی با حضور در بخش های مختلف و متنوع چاپخانه و‌کانون تبلیغاتی سینا گرافیک ( به عنوان یکی از مجهز ترین مراکز چاپ و تبلیغات شوشتر و استان) به جهت نو آوری ها ، تجهیزات نوین و به روز ، ایجاد اشتغال و همکارهای مداوم با حوزه فرهنگ و هنر شهرستان از مدیر مجموعه چاپ و تبلیغات سینا گرافیک ( غلام سهیلی) قدردانی کرد .

وی افزود : در سفر آینده ضمن بازدید از دیگر مراکز چاپ و تبلیغات شوشتر ، با هدف بررسی ظرفیت ها ، رفع موانع رشد و توسعه صنعت چاپ و مشکلات چاپخانه داران ، با مدیران این مراکز دیدار خواهند داشت .

معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان با حضور در موسسه ی فرهنگی هنری همایش سازان جوان فردوسیان با مدیر این مرکز در خصوص فعالیت های صورت گرفته و پیش رو گفتگو کرد . فردوسیان مدیر موسسه نیز ضمن قدردانی از همکاری های خوب اداره کل و اداره شهرستان گزارشی از اقدامات سال گذشته موسسه را ارایه کرد .

بازدید ار کاروانسرای افضل و موزه ی زنده یاد نژاد فتحی ، دیدار با مدیران مجموعه مذکور ، گفتگو با برخی غرفه داران و نشست با هنرمندان فعال ازدیگر برنامه های  منادی در سرای افضل شوشتر بود .

پایان بخش برنامه های معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاداسلامی خوزستان حضور در خانه سبز هنرمندان و دیدار و گفتگو با استاد بهداری رییس انجمن نقالی و شاهنامه خوانی شوشتر بود . ضمن تماشای اجرای نقالی یکی از هنرمندن خردسال عرصه ی نقالی در خصوص اموزش های نقالی در سطح استان و بهره مندی هر چه بیشتر از ظرفیت های نقالی شوشتر توافقاتی با مدیر انجمن نقالی شوشتر صورت گرفت .

منادی در این بازدیدها ، تجلیل از شخصیت های فاخر فرهنگی هنری شوشتر را در خلال برنامه ه خواستار شد و برگزاری رویدادهای با هدف نکوداشت شخصیت های تاثیرگذار حوزه ی فرهنگ ، هنر و ادب را ضروری دانست .

 

1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *