جای خالی مدال طلای المپیک در کلکسیون افتخارات کشتی خوزستان پر خواهد شد

ایسنا/خوزستان رییس هیات کشتی خوزستان گفت: با حمایت همه جانبه مسئولان استان از فرنگی کاران خوزستانی جای خالی مدال طلای المپیک در کلکسیون افتخارات کشتی خوزستان پر خواهد شد.

رمضان جمالپور امروز، ششم مهرماه در مراسم استقبال از علیرضا مُهمدی و پویا دادمرز فرنگی کاران مدال آور خوزستانی در مسابقات جهانی، در فرودگاه اهواز اظهار کرد: رقابت های جهانی صربستان پیش از سال برگزاری المپیک برگزار شد و تمام کشورها با تمام توان و همه کشتی‌گیران با آمادگی بالا در این دوره شرکت کرده بودند اما خوشبختانه تیم ملی عنوان نایب قهرمانی جهان را کسب کرد و سهم خوزستان کسب سه مدال و دو سهمیه المپیک بود.

به گزارش ایسنا، وی ادامه داد: این افتخار برای اولین بار برای کشتی خوزستان رقم خورد؛ تا قبل از سال ۲۰۲۲ فقط دو کشتی گیر خوزستانی (سعید عبدولی و حبیب الله اخلاقی)در تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان ایران در مسابقات جهانی مدال کسب کرده بودند ولی امسال سه فرنگی کار خوزستانی موفق به کسب مدال شدند و این نشان می‌دهد کشتی خوزستان پتانسیل بالایی دارد.

رییس هیات کشتی خوزستان گفت: کشتی خوزستان ظرفیت‌های خوبی دارد و نیازمند حمایت همه جانبه مسئولان است. قطعا اگر این حمایت صورت بگیرد در آینده کشتی خوزستان حرف‌های بیشتری برای گفتن دارد.

وی عنوان کرد: کمتر از ۱۰ ماه تا المپیک باقی مانده و نیاز است که مسئولان به این قهرمانان نگاه ویژه داشته باشند و کمک کنند تا این عزیزان دلگرم باشند و با عزم جدی کار کنند تا جای خالی مدال طلای المپیک در کلکسیون افتخارات کشتی خوزستان پر شود و در المپیک پاریس به مدال طلا برسیم.

انتهای پیام

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *