آبگرفتگی در برخی نقاط اهواز پس از بارندگی+فیلم

مرتضی شرف‌الدین‌شیرازی  مدیر کل مدیریت بحران استانداری خوزستان با اشاره به فعالیت سامانه بارشی در اهواز و دیگر نقاط استان از عصر چهارشنبه گفت: تیم‌های رصد به صورت مستمر مشغول پایش هستند تا در صورت وقوع هر گونه مشکل ناشی از بارندگی آن را برطرف کنند.

او افزود: پس از شروع بارندگی از دیروز تاکنون مشکل خاصی تا این لحظه ایجاد نشده است و با توجه به نشست‌های هماهنگی مختلف در ماه‌های اخیر و پیش‌بینی لازم برای نقاط بحرانی، مساله حادی وجود نداشت.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری خوزستان با اشاره به ریزش و شکستگی لوله در برخی نقاط پس از باران در شهر اهواز گفت: در برخی نقاط با وقوع حوادثی همچون شکستگی لوله، غافلگیر شدیم که بلافاصله با همکار شهرداری، شرکت آبفا استان و فرمانداری اهواز این مشکلات در حال برطرف شدن هستند.

آقای شرف‌الدین‌شیرازی افزود: ماندآب طولانی تا این لحظه وجود نداشته و اگر آبگرفتگی به وقوع پیوسته به صورت مقطعی بوده است.

او  از برگزاری نشست شبانگاهی با حضور شهرداران مناطق مختلف اهواز، مدیران مناطق مختلف شرکت آب و فاضلاب استان و فرمانداری به منظور بررسی کامل وضعیت، آسیب‌شناسی و جمع بندی خبر داد و گفت: این نشست به منظور افزایش سطح آمادگی در شهر است.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری خوزستان با اشاره به گزارش هواشناسی مبنی بر شدت گرفتن بارندگی گفت: چهار تیم مدیریت بحران در شهر اهواز مشغول رصد شرایط هستند.

به گفته مدیر کل هواشناسی خوزستان فعالیت بارشی تا اواسط روز جمعه تداوم دارد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *