محمد موحدی آزاد

خودروهایی که از سال ۶۹ در پارکینگ مانده‌اند! + فیلم


دادستان کل کشور گفت: بازدید از یکی از انبارهای اموال تملیکی و پارکینگ خودروها نشان داد ماشین‌هایی در پارکینگ‌ها وجود دارد که از سال ۶۹ ترخیص نشده‌اند! این ماشین‌ها پوسیده‌اند و فقط فلز شده‌اند. موتورسیکلت‌هایی از ۱۰ سال پیش در این انبارها مانده و تعیین تکلیف نشده‌اند.

حجت‌الاسلام والمسلمین موحدی آزاد در جلسه «پیگیری اجرایی شدن مصوبات سفر بهمن ماه ۱۴۰۰ هیأت عالی قضائی به استان خراسان رضوی» که به حضور رئیس دستگاه قضا برگزار شد، با اشاره به بازدید خود از دادسرای عمومی و انقلاب شهر مشهد و کسب اطلاع از آخرین وضعیت ورودی‌ها، مختومه‌ها و نحوه خدمت‌رسانی به مردم، گفت: پس از گفت‌وگوی چهره به چهره با مردم و شنیدن مسائل و مشکلات مراجعان، دستورات لازم و در چهارچوب موازین قانونی برای رسیدگی به مشکلات آن‌ها صادر شد؛ همچنین در این بازدید، تعدادی از مراجعان ضمن قدردانی از اقدامات صورت گرفته در راستای حل مشکلات قضائی پرونده رودخانه چهل‌بازه و اراضی اطراف آن، خواستار تسریع در اجرای احکام صادره بودند.

وی با اشاره به بازدید خود از پارکینگ خودروهای توقیفی نیروی انتظامی در مشهد گفت: در این بازدید در جریان آخرین وضعیت خودروها، تعداد، سال توقیف، رسوبی‌ها و … قرار گرفتیم؛ در این بازدید مشخص شد که برخی خودروها از سال ۱۳۶۹ و ۱۳۷۰ در این پارکینگ نگهداری می‌شوند و کاملاً پوسیده شده‌اند. مقرر شد نیروی انتظامی ظرف یک ماه گزارشی از وضعیت خودروهای موجود در این پارکینگ را به دادستانی کل کشور ارائه دهد.

دادستان کل‌کشور در ادامه، با اشاره به بازدید خود از مجموعه انبارهای اداره کل اموال تملیکی استان‌های خراسان شمالی و رضوی گفت: در این بازدید ضمن بازرسی از بخش‌های مختلف انبارهای اموال تملیکی، دستورات لازم در خصوص تسریع در تعیین تکلیف کالاهای دپو شده ظرف مدت یک ماه صادر شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *