حوادث غزه خون ملت‌های آزاده جهان را به جوش آورد

در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح شد؛

امیر محمدرضا فولادی، رئیس سازمان حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس ارتش در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان درباره وظیفه ملت‌های مسلمان در قبال غزه گفت: حادثه امروز غزه حقیقتا وجدان‌های بشری را به حرکت واداشته است، یعنی خون ملت‌های آزاده جهان به جوش آمده است. شما امروز شاهدید که صرفا ملت‌های مسلمان اینگونه نیستند و در کشور‌های غیرمسلمان نیز تمامی آزادگان به خروش آمده اند و دلشان از استمرار این جنایات به درد آمده و در اعتراض‌های خود این را بیان کرده اند.

رئیس سازمان حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس ارتش ادامه داد: این اوج خباثت و اوج پلیدی دشمن را می‌رساند که انقدر جنایات کرده که خون همه مردم جهان را به جوش آورده است.

امیر فولادی ادامه داد: طبیعی است که ملت‌های مسلمان پیرو پیامبر گرامی اسلام (ص) توجه دارند به فرمایش ایشان مبنی بر اینکه  «مَن أصبَحَ لا یَهتَمُّ بِاُمورِ المُسلمینَ فَلَیسَ مِنهُم» یعنی اگر کسی شب را صبح کند، اما اهتمامی به امور  مسلمین نداشته باشد مسلمان نیست. انتظار بیشتری از کشور‌های مسلمان می‌رود تا در این زمینه از هر کاری که از دستشان برمی‌آید، دریغ نکنند.

وی بیان کرد: ممکن است فردی صرفا بتواند خوب فریاد بزند، فردی در خیابان حضور پیدا کند، فردی بتواند کمک‌های مالی کند و… . به هر شکلی که می‌توانند باید ایفای نقش کنند و به کمک این مردم بیایند. یقینا بر اساس سنت خدا، تجربه، پیش بینی روند‌ها و آنچه که در صحنه میدان مشاهده می‌شود به زودی شاهد پیروزی مردم مظلوم و مقاوم فلسطین خواهیم بود.

رئیس سازمان حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس ارتش اضافه کرد: این پیروزی دور از انتظار نخواهد بود؛ انشاالله مردم جهان هر چه زودتر پیروزی مردم فلسطین را جشن بگیرند و افرادی هم که هنوز طرفدار این رژیم هستند، بیش از این خود را نزد ملت‌های جهان رسوا نکنند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *