ضبط و معدوم‌سازی بیش از 90 کیلوگرم گوشت مرغ فاسد شوشتر

سرپرست اداره دامپزشکی شهرستان شوشتر از ضبط و معدوم‌سازی بیش از 90 کیلوگرم گوشت مرغ تاریخ مصرف گذشته در این شهرستان خبر داد.

به گزارش آرمان آرا، مرتضی مرادی سید قاسمی سرپرست اداره دامپزشکی شوشتر با اعلام این خبر گفت: مقدار 90کیلوگرم گوشت مرغ تازه بعلت انقضا تاریخ مصرف و تغییرات ارگانولپتیکی ( ظاهری ) توسط کارشناسان واحد نظارت بر بهداشت عمومی و مواد غذایی شهرستان ضبط و پس از اخذ دستور مقام قضایی درحضور نمایندگان شهرداری و دامپزشکی در کوره لاشه سوز کشتارگاه دام معدوم و از چرخه مصرف انسانی خارج گردید.

وی همچنین بیان کرد: اداره دامپزشکی این شهرستان در راستای کنترل و حفظ سلامت فرآورده های خام دامی و به تبع آن حفظ سلامت مصرف کنندگان، به طور مستمر تمامی واحدهای عرضه فرآورده خام دامی را رصد و بازرسی می نماید.

سرپرست اداره دامپزشکی شهرستان شوشتر در پایان اظهار کرد: کارشناسان اداره دامپزشکی شهرستان به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمت به مردم می باشند و همشهریان می توانند مشاهدات خود را از هرگونه تخلف احتمالی مراکز تولید، توزیع و نگهداری مواد خام دامی با شماره تلفن 36241025 در میان بگذارند تا نسبت به پیگیری موضوع اقدام صورت پذیرد

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *