صدور ۷ پروانه ‌بهداشتی‌ ساخت کارخانه و کارگاه تولیدی در اهواز

ایسنا/خوزستان مدیر نظارت و ارزیابی فرآورده‌های خوراکی، آشامیدنی، آرایشی و بهداشتی معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز از صدور هفت پروانه بهداشتی ساخت کارخانه و کارگاه تولیدی در این حوزه خبر داد.

سید محمدعلی نوری در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: در جلسه کمیسیون تخصصی صدور پروانه‌های بهداشتی موسسات تولیدی غذایی و آشامیدنی، دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز پس از بررسی و تأیید صلاحیت متقاضیان، چهار پروانه ثبت منبع تاسیس و بهره‌برداری و سه پروانه بهداشتی ساخت کارخانه و کارگاه تولیدی صادر شد. همچنین درخواست‌ها و نامه‌های متقاضیان مورد بررسی قرار گرفت و رای لازم صادر شد. 

وی افزود: صدور این پروانه‌ها نشان‌دهنده تعهد معاونت غذا و داروی اهواز به حمایت از تولید داخلی و رونق صنعت غذایی و آشامیدنی در استان خوزستان است.

مدیر نظارت و ارزیابی فرآورده‌های خوراکی، آشامیدنی، آرایشی و بهداشتی معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: با صدور این پروانه‌ها، متقاضیان می‌توانند پس از گذراندن مراحل قانونی و دریافت دیگر مجوزهای لازم، اقدام به تولید محصولات غذایی و آشامیدنی بهداشتی و استاندارد در کارخانه‌ها و کارگاه‌های خود کنند.

وی افزود: امیدواریم با فعالیت این واحدهای تولیدی، شاهد افزایش تنوع و کیفیت محصولات غذایی و آشامیدنی در استان خوزستان باشیم. 

انتهای پیام 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *