استقرار ادارات در صیدون در دست پیگیری است

علی اکبر حسینی محراب استاندار خوزستان گفت: بر اساس مصوبه دولت استقرار ادارات در شهرستان‌های با جمعیت زیر ۷۰ هزار نفر در قالب مجتمع‌های اداری صورت می‌گیرد.

او می‌گوید: این دو شهرستان ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های قابل توجهی در زمینه گردشگری دارند و ان شاءالله با ایجاد امکانات رفاهی بستر ورود گردشگران فراهم شود.

استاندار خوزستان ادامه داد: در این جلسه مصوبات جلسه قبل پیگیری شد و گزارش پیشرفت و اجرای کار‌ها ارائه شد و مصوبات نسبتا محقق شده بود گرچه توقع ما این است که روند تحقق مصوبات بیشتر و قوی‌تر باشد تا مردم شریف این دو شهرستان از مزایای این طرح‌ها بهره‌مند شوند.

حسینی محراب گفت: در حال حاضر بیش از ۲۰ پروژه در زمینه تربیت بدنی در این دو شهرستان در دست اجرا است.

 آغاز عملیات اجرایی پست برق فوق‌توزیع صیدون، بازدید از پل میداود به روستای سرله باغ‌ملک با اعتبار هزینه شده ۲۵ میلیارد تومان و پیشرفت ۱۵ درصد، بند انحرافی و تکمیل خط انتقال آب اراضی تیغن و میداود باغ‌ملک با اعتبار هزینه شده ۱۰۰ میلیارد تومان و پیشرفت ۳۸ درصد، پروژه ساخت جاده‌های باغ‌ملک به دوراهی اسلام آباد به طول ۴ کیلومتر، اعتبار هزینه شده ۳۰ میلیارد تومان و پیشرفت ۵۰ درصد و مسیر دوراهی اسلام آباد به هپرو به طول ۴.۵ کیلومتر با پیشرفت فیزیکی ۹۵ درصد و هزینه ۲۱ میلیارد تومان از جمله برنامه‌های سفر استاندار خوزستان به باغملک و صیدون بود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *