بازی‌های مرگ و زندگی برای نمایندگان فوتبال خوزستان

ایسنا/خوزستان تیم های فوتبال فولاد، استقلال خوزستان و نفت آبادان در هفته بیست و هشتم لیگ برتر در سه دیدار حساس به مصاف رقبای خود می روند.

هفته بیست و هشتم لیگ برتر امروز (۴ خردادماه) از ساعت ۱۹:۴۵ برگزار می‌شود که فولاد و نفت آبادان در دیدارهایی خانگی به ترتیب رو در روی ذوب آهن و شمس آذر قرار می‌گیرند و استقلال خوزستان نیز میهمان پرسپولیس است.

فولاد – ذوب آهن

فولاد که به گفته ویسی نیز سه بازی فینال گونه پیش رو دارد، برای این که امیدش جهت بقا در هفته‌های باقی مانده بیشتر شود، امروز در بازی با ذوب آهن چاره‌ای جز برد ندارد. بازی که ویسی و شاگردانش به خوبی اهمیت کسب سه امتیاز آن را می‌دانند. از آن جا که این بازی نمی‌تواند بازی آسانی برای فولاد باشد روز گذشته نیز عبدالله ویسی از هواداران تیمش خواست حمایت همه جانبه‌ای از تیمش داشته باشند تا فولاد به حداکثر امتیاز این بازی حساس دست پیدا کند و آن‌ها نیز خوشحال به خانه‌هایشان برگردند. در پنج تقابل اخیر دو تیم، یک برد برای فولاد و دو برد برای ذوب آهن بوده و دو بازی هم برنده نداشته است.

پرسپولیس – استقلال خوزستان

استقلال خوزستان که همچون دو نماینده دیگر فوتبال خوزستان وضعیت خوبی در جدول رده بندی ندارد، امروز در ورزشگاه آزادی مقابل مدعی قهرمانی محکوم به برد است. استقلالی‌ها کسب امتیاز در بازی امروز برایشان جهت بقا از نان شب واجب‌تر است. باید دید شاگردان پورموسوی در ورزشگاه آزادی می‌توانند یک روز عجیب را برای هواداران خود رقم بزنند یا ناکامی‌هایشان ادامه خواهد داشت. در پنج تقابل گذشته دو تیم نیز سه برد برای پرسپولیس بوده و ۲ دیدار هم با تساوی به پایان رسیده است.

نفت آبادان – شمس آذر

نفت هم که در حال حاضر در قعر جدول رده‌بندی قرار دارد، برای ماندن در لیگ برتر باید بتواند امروز در خانه خود تیم شمس آذر را شکست دهد تا با امید بیشتر پا به دو هفته پایانی لیگ برای جنگیدن جهت بقا بگذارد. شاگردان فراز کمالوند که در دو هفته اخیر با کسب چهار امتیاز از نظر روحی روانی در شرایط بهتری قرار دارند، مطمئنا امروز حریف آسانی برای تیم خوب و پرتلاش شمس آذر نخواهند بود. شاید امروز برگ برنده نفتی ها، هواداران آن باشند و باید دید استقبال آبادانی‌ها از این بازی حیاتی برای تیم شان به چه صورت خواهد بود.

انتهای پیام

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *