جامعه ورزش خوزستان؛ با جان دل خواهیم آمد

ایسنا/خوزستان جامعه ورزش خوزستان نیز همچون سایر اقشار آماده حضور پرشور در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری است.

اعضای جامعه ورزش خوزستان نیز که مانند دیگر اقشار آماده حضور پرشور در انتخابات هشتم تیرماه هستند، معتقدند همه مردم و نیز جامعه ورزش باید پای صندوق های رای بروند تا حضور حداکثری و مشارکت بالا، در ابتدا اقتدار ایران در جوامع بین‌الملل را قوی‌تر کند و در نهایت نیز فردی اصلح به عنوان رییس جمهور سکان کار را به دست بگیرد.

مطالبه جامعه ورزش خوزستان که همه آماده حضور در انتخابات پیش رو هستند، یک مطالبه مشترک است؛ رییس جمهور آینده از ورزش به عنوان یک پدیده اجتماعی تاثیرگذار در کاهش آسیب‌های اجتماعی نگاه ویژه داشته باشد.

از آن جا که دشمنان و بدخواهان ملت ایران روی این انتخابات همچون انتخابات گذشته در ایران تمرکز کرده اند تا با هر ترفندی مانع از حضور پرشور مردم پای صندوق های رای شده و دستاوردهای دولت و نظام اسلامی را تحت الشعاع قرار دهند، مشارکت بالا مردم در انتخابات هشتم تیرماه از حساسیت و اهمیت زیادی برخوردار است؛ انتخاباتی که خود مردم نیز می‌دانند گذر از «حق رای» دردی از آن‌ها دوا نخواهد کرد و باید با آمدن پای صندوق های رای، خود در تعیین سرنوشت شان اثرگذار باشند.

جامعه ورزش خوزستان نیز که از این مهم مستثنی نیست و به خوبی نیز بر اهمیت انتخابات پیش رو واقف است، با دعوت مردم به پای صندوق های رای، تاکید دارند جوانان و علاقه مندان به ورزش باید هشتم تیرماه حماسه دیگری خلق کنند تا هر رای خاری در چشم بدخواهان ایرانی باشد که هرگز نخواسته اند اتحاد و همدلی مردم ایران را ببینند. 

با تمام جان می‌آییم

سیاوش بختیاری‌زاده پیشکسوت فوتبال در گفت و گو با ایسنا، گفت: من یک ایرانی هستم و مطمئن هستم تمام ورزشکاران به ویژه فوتبالیست ها و علاقه مندان به فوتبال با تمام وجود و جان پای صندوق های رای می آیند اما انتظار داریم رییس جمهور آینده با توجه به شرایط موجود معیشتی مردم و وضعیت اقتصادی، ضمن توجه به این مهم و توجه به مسائل اجتماعی و سیاسی، نگاه ویژه به ورزش و به ویژه فوتبال داشته باشد.

او ادامه داد: وقتی اسطوره ها و الگوهای ورزشی از اولین دقایق صبح جمعه هشتم تیرماه پای صندوق های رای حضور پیدا کنند، طبیعتا جوانترهای ورزشی نیز این احساس مسئولیت را بیشتر درک کرده و پای صندوق های رای می‌آیند و صد درصد حضور جامعه ورزش نیز مانند سایر اقشار جامعه اهمیت فراوان دارد.

این پیشکسوت فوتبال بیان کرد: این روزها ورزش فوتبال و تمام آن هایی که برای این رشته زحمت کشیدند درگیر حاشیه هایی شده است که در شأن و شخصیت فوتبالی که پرویز دهداری، ناصر حجازی، حسین کمائی، علی پروین و … را به فوتبال آسیا معرفی کرد، نیست، چرا باید فوتبال ایران درگیر حاشیه‌هایی شود که همه ما شرمنده خانواده هایمان شویم؟ از رییس جمهور آینده می خواهم از روزی که انتخاب می شود، گروهی را قرار دهد که با شجاعت و درایت، این لکه های ننگ را از ورزش کشور پاک کند تا فوتبالی ها با آبرو و اعتبار در خیابان های این مملکت قدم بگذارند.

رییس جمهور آینده به زیرساخت‌های ورزش توجه کند

صادق ظهیری رییس هیات اسکیت خوزستان به ایسنا گفت: با توجه به حساسیت انتخابات پیش رو، بر اساس برنامه هایی که از کاندیداها شنیدم، فکر می کنم مردم استقبال خوبی از انتخابات داشته باشند و شاهد حضور حداکثری خواهیم بود. ضمن این که باید تلاش کنیم فردی اصلح به عنوان رییس جمهور انتخاب شود تا با توجه به این که در تحریم اقتصادی هستیم، مشکلات ما در آینده به حداقل برسد.

وی با تاکید برلزوم توجه رییس جمهور آینده به مقوله ورزش، عنوان کرد: تمام نامزدهای ریاست جمهوری بر این مهم تاکید داشته اند که خوزستان وفاداری و دین خود را به کشور ادا کرده است و اکنون نیز اقتصاد ایران بر پایه استان خوزستان می چرخد، انتظار داریم از آن جا که با پرداختن به مقوله ورزش می توان از آسیب های اجتماعی جلوگیری کرد، به ورزش خوزستان و زیرساخت های آن نگاه ویژه شود.

باید فردی رییس جمهور شود که متعهد و جهادی باشد

آرین زمان پور خوزستانی عضو فدراسیون کشتی نیز در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به تاثیر مشارکت حداکثری در اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران در جوامع بین الملل، اظهارکرد: مقوله انتخابات یک مساله بسیار مهم در تعیین سرنوشت مملکت مان است و همان طور که مقام معظم رهبری نیز فرمودند هر رای ما تاثیر مثبتی بر مسیر پیشرفت مملکت است و در همین راستا بر ما تکلیف است که آحاد مختلف مردم در جای جای کشور به ویژه جامعه ورزش ایران، هشتم تیرماه برای تجدید بیعت با آرمان های نظام جمهوری اسلامی ایران و مقابله با استکبار جهانی در انتخابات شرکت کرده و با حضور پرشور خود پای صندوق های رای، بهترین و اصلح ترین گزینه را انتخاب کنیم تا زمام کار و مدیریت اجرایی کشور بر دستان فردی قرار بگیرد که هم تعهد داشته باشد و هم به مبانی انقلاب و دینی آشنا باشد. امیدوارم فردی که به عنوان رییس جمهور انتخاب می شود، هم اجرایی و جهادی باشد و هم گره از کار مردم باز کند

او با بیان این که همه کاندیداها محترم و ارزشمند هستند، عنوان کرد: باید مردم به کارنامه کاندیداها رای بدهند و درخواست ما از رییس جمهور توجه خاص به ورزش و انجام کارهای بزرگ در این بخش است. رییس جمهور آینده حامی ورزش و ورزشکاران باشد زیرا همه بر این مهم تاکید دارند که ورزش می تواند آثار بسیار مثبتی در کشور ایجاد کند.

نیامدن پای صندوق رای خیانت به خودمان است

زینب سلمان‌زاده عضو جامعه زنان ورزش و جوانان خوزستان به ایسنا، اظهارکرد: برای داشتن هر انتظار و درخواستی، ابتدا باید مسئولیت و سمت خودمان را انجام داده باشیم و چه چیزی مهم تر از سرنوشت کشورمان که تک‌تک کسانی که می‌توانند رأی دهند در آن سهیم هستند. بی تفاوت بودن به سرنوشت کشورمان، خیانت به خودمان هست. 

وی ادامه داد: به عنوان مدیر یک سازمان مردم نهاد از تمامی جوانان دعوت می کنم وظیفه خودشان در قبال کشورشان را انجام دهند ‌و با حضور در روز هشتم‌تیرماه و انتخاب درست، خودمان سرنوشت کشورمان را رقم بزنیم.

انتهای پیام

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *